Domek ogrodowy dla gości

Jeżeli posesja, na której wybudowaliśmy dom jednorodzinny, jest duża, możemy zdecydować się nie tylko na ogród oraz garaż. Ciekawą opcją jest także domek ogrodowy, który może posłużyć latem za miejsce noclegowe dla gości, jeżeli ci często nas odwiedzają. Wiadomo, że niektórzy goście czasami czują się niekomfortowo, gdy muszą „zakłócać” komuś pobyt we własnym domu.

Domki ogrodowe od dobrego producenta

dwuspadowe domki ogrodoweDlatego właśnie z pewnością o wiele lepiej poczują się w domku ogrodowym, w którym nie będą nikomu przeszkadzać, a sami będą mieli naprawdę komfortowe warunki i spokojny nocleg. Takie dwuspadowe domki ogrodowe dla gości oferowane są przez znanych i renomowanych producentów konstrukcji drewnianych. Są one najczęściej nieduże, ponieważ posiadają mniej niż 35 m2 całkowitej powierzchni (dzięki czemu nie musimy ubiegać się o pozwolenie na budowę), jednakże w środku znajduje się wszystko, co potrzebne do mieszkania. Najczęściej taki domek posiada dwie oddzielne przestrzenie – jedną przeznaczoną na salon połączony z sypialnią, a drugą na łazienkę. Dzięki dwuspadowemu dachowi, znalazło się też miejsce na taras, który jest zadaszony. Dlatego można tam miło spędzać czas na świeżym powietrzu. Takie domki producenci oferują z pełnym wyposażeniem w postaci drzwi, okien oraz desek podłogowych.

dwuspadowe domki ogrodoweDzięki temu jeżeli zamówimy taki domek z drewna, możemy liczyć na to, że producent dostarczy go nam ze wszystkimi niezbędnymi do montażu elementami. Sam montaż zaś będzie wyjątkowo prosty, ponieważ wystarczy odpowiednio połączyć ze sobą wszystkie części, a stosuje się do tego także te elementy mocujące, które załączył producent. Co bardzo ważne, taki domek będzie w pełni ekologiczny, ponieważ może być poddany recyklingowi. Jest wykonany w całości z drewna, a to przecież materiał naturalny, który jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Słowem podsumowania, na dużych posesjach można sobie pozwolić naprawdę na wiele. Dzięki temu stworzymy komfortowe warunki zarówno dla siebie, jak i dla gości. W pięknym, rozległym ogrodzie oprócz altanki możemy postawić drewniany domek dla gości, dzięki czemu podczas wizyty będą oni mogli czuć się jak u siebie.

Takie domki dostępne są u producentów w całkiem atrakcyjnej cenie, na przykład za domek letniskowy o powierzchni 15 m2 zapłacimy mniej niż 7 tysięcy złotych. Za tę cenę zyskujemy całkowity komfort dla gości. Latem gdy gości nie ma, sami możemy nocować w takim domku, zostawiając otwarte okna, dzięki temu poczujemy bliskość z naturą, a ciepłe nocne powietrze sprawi, że miło będzie nam się spać.