Grawery wykonywane na plexi

Zalet grawerowania wykonywanego laserem jest bardzo dużo, dlatego cieszy się tak dużą popularnością. Najmniejsze detale wykonywane są z wielką precyzją, dzięki czemu każdy napis, czy rysunek bez względu na wykorzystany materiał będzie wyglądał perfekcyjnie. Poza tym grawerowanie laserowe jest bardzo bezpieczne i pozwala na wykonanie grawera na niemal każdym materiale, nawet plexi, które daje niesamowity efekt.

Grawerowane na dobrej plexi

grawerowanie plexiWłaśnie dlatego wiele gadżetów czy nagród firmowych wykonywanych jest właśnie na plexi, przezroczystej oraz kolorowej. Maszyny do wykonywania grawerów są już na tak zaawansowanym poziomie, że można wgrać do ich systemów liczne logotypy oraz projekty gadżetów, a one z największą dokładnością wygrawerują je na plexi. Pozwala to uzyskać nietypowe efekty wizualne, między innymi trójwymiarowość jeśli zamawiający zdecyduje się na precyzyjne grawerowanie plexi lepszej jakości. Specjalne lasery wykonują swoją pracę bardzo sprawnie, dlatego każde hurtowe zamówienie ma dość krótki termin realizacji. Nie trzeba się martwić, że firmowe gadżety nie dotrą na czas. Grawer imienny lub z dedykacją nada im bardziej osobistego charakteru, co może okazać się również świetnym pomysłem na prezent. Dużą zaletą jest fakt, że maszyna zawsze jest w stanie dokładnie odwzorować nadruk, dzięki czemu produkty reklamowe wyglądają identycznie.

grawerowanie plexiW przypadku większego zamówienia można otrzymać indywidualną, bardzo korzystną wycenę, która nie wpłynie na jakość wykonania grawerów. Decydując się na grawerowanie plexi jako prezent można dostarczyć firmie zdjęcie, które ma się znaleźć na przedmiocie o konkretnej kolorystyce. Plexi przezroczyste podczas grawerowania nadaje elementom kolorystykę szarości, natomiast w przypadku kolorowego plexi efekt zawsze jest srebrzysty. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych oczekiwań względem efektu ostatecznego, ponieważ operator jest w stanie zaprogramować urządzenie w każdy sposób, dlatego wykonuje grawery o nawet najbardziej skomplikowanych wzorach. Grawerowanie laserowe należy do jednych z najbardziej zaawansowanych, a jednocześnie najczęściej wykorzystywanych obecnie technik n a rynku tworzenia gadżetów promocyjnych.

W krótkim czasie można otrzymać produkty wykonane z wielką precyzją oraz wyglądające w dokładnie taki sposób, jaki sobie zażyczyliśmy. Jest to dużym plusem, ponieważ każdy gadżet zostanie identycznie oznaczony logiem firmy, bądź konkretnym napisem. Firmy zajmujące się tym na co dzień na pewno wybiorą najlepszy rodzaj plexi, która nada przedmiotom wyjątkowego wyglądu.